Coś o mnie:

Ukończyłem liceum humanistyczne ad sanctam Mariam Magdalenam, następnie Politechnikę Poznańską, kierunek informatyka. Aktualnie pracuję w Poznańskim Centrum Superkomputerowo Sieciowym przy Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN w projekcie Unii Europejskiej - CrossGrid. W wolnym czasie pomagam tacie w studiu fotograficznym.


Do głównych moich zainteresowań zaliczyłbym podróżowanie, zwiedzanie zamków, pałaców i dworów, fotografowanie, zgłębianie historii powszechnej, w szczególności okresu X-XVII wiek. W swoim życiu chcę zobaczyć jak największą ilość miejsc, w szczególności zamków i pałaców oraz najważniejszych "cudów świata".
Od kilku lat zajmuję się gromadzeniem materiałów, tworzeniem dokumentacji fotograficznej, głównie architektury. Jestem autorem lub współautorem stron internetowych:

Moje zdjęcia pojwiają się również w formie publikowanej na papierze - między innymi w przewodniku Pascala - "Paryż", "Francja południowa dla zmotoryzowanych", "Sudety na weekend", w podręcznikach do geografii wydawnictwa DEMART dla klasy 4 oraz 5, podręcznym przewodniku po Sudetach wydawnictwa JMT.