Garść sznurków do różnych stron i projektów

by Tomasz Rajtar

W tym miejscu, dawno temu, lecz przez długi czas znajdowała się strona WWW grupy odtwarzającej realia średniowiecza, mianowicie Wolnej Kompanii Najemnej Poznań. Z biegiem lat treść strony zestarzała się "moralnie", a brak "mocy przerobowych" sprawił, że nie było możliwości jej aktualizowania. Siłą rzeczy strona popadła w niebyt.
Poniżej kilka linków do stron, w które jestem zamieszany; tworzyłem je lub współtworzyłem, "leżą" na moim koncie, czy też biorę udział w tych czy innych działaniach opisywanych przez owe strony. Nie twierdzę, że jest tu "aktualnie", ok? :)

Zdjęciowo. Po mojemu.

Obecna strona Wolnej Kompani Najemnej Poznań. Właściwie w tej chwili to galeria niezbyt już aktualnych zdjęć. Chętni do pracy?...

Na starej stronie Wolnej Kompanii znajdowała się oferta wyrobów Przemysława Karcza "Grzdacza". Obecnie jego rzemiosło jest demonstrowane na niniejszej, osobnej stronie.

Kilka zdjęć z imprezy na zamku w Międzyrzeczu, czerwiec 2007. Wspomnień czar.

Galeria zdjęć z Wieruszyc A.D. 2006. Impreza projektu Interregnum 1382-85 propagującego odtwarzanie realiów okresu wojny domowej po śmierci Ludwika Węgierskiego. Portal projektu znajduje się tutaj.

Rota Pana Kacpra, czyli oddział piechoty z późnego XV wieku. Galeria moich zdjęć z Gniewu, luty A.D. 2006. Zapraszam również na macierzystą stronę Roty.